Bilo je ok, jedino na desnoj strani nije bilo nikoga osim Dedica i lik nije mogao sam i u napad i u odbranu. Na drugoj strani su se kamarili i Memic i Alajbegovic jer je ocigledno da im ta strana vise odgovara. Realno mi smo svakako trebali ici na pobjedu protiv Katra a ova tekma je odlucivala o prvom i drugom mjestu. Sa 3 boda nisi bio siguran, tako da idemo na pobjedu u zadnjei susret i to je to