De se malo saberite svi. Prije mundijala je Svicarska favorit grupe. Kanada po fifinoj ranking listi i ulozi domacina odmah poslije, a mi sa Katarom za 3. mjesto. To je bila realnost prije SP a i sada je. Idemo dalje. Ako prodjemo treci, ako se ne varam idemo na Njemacku. Te se utakmice iskreno najvise bojim, jer svabe kad namirisu krv, idu do totalnog ponizenja. Sve te stvari moraju proci ovi igraci.
Saberi se ti malo i vidi igre, hocemo li moci dobit taj Katar?
Prikaži sve komentare (356)