Drugovi moji, ako ste htjeli ekstra primanja, onda u privatno realni sektor.A ne mogu svi benefit radno vrijeme, odmori, neradni dani svako malo, razna bolovanja i sl.,i uz to velika primanja.
Prikaži sve komentare (19)