Zbog svog Tahirovica i Demirovica u slucaju nepovoljnog rezultata kunem ti se ti ces biti glavni krivac i tragicar neuspjeha , isto ko i Susic 2014 kad je igrao bez lijevog beka i jos se iznenadio kako su brzi Nigerijci
Kakav neuspjeh? Uspjeh je sto smo se plasirali. Usput ako prodjemo grupu jos bolje. Nije ovo memorijalni turnir, većina ekipa su ozbiljne reprezentacije.