BAHATOST je voznja 10 km/h ispod ogranicenja!!! Nema vece bahatosti (bahatost = nemar za druge, okolinu).Ne pravdam divljanje i td, ali nekima jednostavno nije mjesto na magistrali a pogotovo autoputevima.
Jer ce ti odmah ektremiteti poceti otpadati ako se strpis i cekas priliku za pravilno preticanje?? Mozda je taj sto vozi 10 ispod ogranicenja umoran i ne zeli prouzrokovati nesrecu.... Ogranicenje je MAKSIMALNA dozvoljena brzina, sto znaci da je i 10 ispod potpuno legalno