Pa vi koliko ste za 30 godina pokrali i putovali, ljetovali, zimovali od naših para ne moze trojka da nadomjesti da im date 100 godina. Uostalom sasvim je prirodno i normalno da je predsjednik (član) države na Mundijalu i prati svoju državu, to sto ti Bakire znas samo za Ankaru, to je tvoj problem.
Kojih 30g? Uoravo sada je 30g od završetka rata a SDP je bila vlast u tri mandata tj 12 godina! Zar vi botovi trojke mislite da je narod glup?
Prikaži sve komentare (137)