appleUser1676759042
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
18.02.2023.
18.02.2023.
Komentari
577
577
User Data
ID: 183044
ID: 183044
Komentari korisnika
appleUser1676759042
prije 16 sati
Sta je herceg bosna? kod srba jednom salju pempas kod bosanskih katolika se sami ubijaju, ima li to kakve veze?
appleUser1676759042
prije 16 sati
Sutra nam ga mozes samo p. zajedno sa sekom mamom sestrom, sta vec imas.
appleUser1676759042
prije 16 sati
Its coming Home - Sarajevo!
appleUser1676759042
prije 16 sati
Dokle god bosanski katolici zive i rade ovdje, imaju naše tablice, dobivaju naše plate u BAM valuti i pale zastavu iste te drzave koja im to pruza, apsolutno me ne interesuju.
appleUser1676759042
prije 22 sata
Pa vi koliko ste za 30 godina pokrali i putovali, ljetovali, zimovali od naših para ne moze trojka da nadomjesti da im date 100 godina. Uostalom sasvim je prirodno i normalno da je predsjednik (član) države na Mundijalu i prati svoju državu, to sto ti Bakire znas samo za Ankaru, to je tvoj problem.
appleUser1676759042
prije 4 dana
imamo jos dvije utwkmice, da li prolazimo u ovoj situaciji 100% bez obzira na ostale rezultate, kad kazem prolazilmo mislim na prvo ili drugo mjesto ako u dvije preostale utakmice jednu izgubimo a jednu pobijedimo. nisam neki statisticar ni matematicar molim ljudi za pojasnjenje, hvala unaprijed.
appleUser1676759042
prije 4 dana
Iskreno sinoć sam se radovao što Švica nije dobilamisleći valjda iz neke euforije da nam to ide u prilog. Sad pijem kafu i sleglo se sve, ovaj remi nam ne ide u prilog nikako. Nema vise nerijesenih Barba, dobro je Brko upozorio (jos na vrijeme) treba koju utakmicu i pobijediti a ne slaviti bod, upravo zbog ovakvih iznenađenja, nije dobro ljudi moji
DaSamPtica
prije 4 dana
Baš tako. Ovaj rezultat je uradio da smo svi na početku a utakmica manje.
Shifro
prije 4 dana
Kako ne ide u prilog prijatelju, gledajte stvari iz njihovih perspektiva ne nasih.Švica da je dobila prvu utakmicu, protiv nas im je utakmica za prolaz ,znaci imaju 6 bodova nakon dva kola,vjerovatno bi odmarali neke igrace trece kolo, Kanada ,realno je ocekivati da dobiju Katar i nakon dva meca imaju umaju 4 boda, mi u zadnje kolo u tij varijanti ulazimo s bodom i zamisli MORAMO DOBITI KATAR i tu prica zavrsava
appleUser1676759042
prije 5 dana
mogu Katar
appleUser1676759042
prije 5 dana
S nama nikada nema problema,nikad i nigdje, ko nas dirne, naravno da ćemo se braniti, tako da ovo nije apsolutno ništa čudno, jednostavno se podrazumijeva.
kxuser6a2c3d95e
prije 5 dana
zna Evropa, ali neće da prizna - borio se General Atif protiv terorizma
appleUser1676759042
prije 5 dana
Teško je na današnjem vaktu biti gospodin, svaka čast gospodine Soreca!