Ovima treba povaditi bubrege i prodati kako bi se nadoknadila steta i plus jos dodalo na pretrpljeni strah. Prema ovakvim ne bih imao milosti.
Treba staricu educirati malo da ne pada na glupše fore. Sve je do intelekt.a
Treba je malo educirati, da ne pada na glupe fore.
Prikaži sve komentare (7)