Upravo je sam sebe pokopao, kao sto je to uradila opozicija RS-a. Hoce promjenu, svi pozdrave, a onda se pocnu predstavljati kao jos veci... desnicari. Evo prvi bih glasao za njega, dok nisam ovo procitao. Ende.
Prikaži sve komentare (150)