Bolje povežite Sarajevo sa Dobojem da se uveze sa autoptevima iz cijele Evrope, niste u stanju 15 godina povezat 50 kilometara od Zenice do Doboja
Ma prevara stoljeca.. povezivanje kantona od 20k stanovnika, a istovremeno Tuzla i Bihac masu usima...
E moje Bošnie... nikako da se izvučete iz te priče: hranjen, branjen, sahranjen.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (97)