Zamislite da je ovo organizovala Ruska ili Iranska ambasada, kako bi ste reagovali? Sve je isto samo drugi ugao!
Rusi vrše agresiju na Ukrajinu, pod sankcijama velikog dijela svijeta. Iranska vlada proglašena terorističkom od BH vlasti. Nije isto.
Amerika ili ti USA direktno ucestvuje u vrsenju agresije na cijeli svijet. Ne razumijem sta si zelio reci KulinBankar2??
Prikaži sve komentare (16)