Mislim da ti se niko nece prijaviti za tu pomocnu policiju, imam raje u policiji koja idu iduce godine u penziju, ljudi kazu nikad se policija nije ovoliko srozala kao u tvom mandatu i sa platom i ostalim sredstvima
Prikaži sve komentare (40)