ecipecipec1
Spol
Muški
Boja avatara
6EC1E4
Banovan
Ne
Registrovan
14.02.2018.
Komentari
981
User Data
ID: 103916
Komentari korisnika
BRAVOOOOOO, ALI LJUDI ZAŠTO MORA IGRATI DEMIROVIC
Zato sto nije stao trcat svo vrijeme.. eh to je Demirovic
Zato što majstore nije sve u golovima. covjek igra, ima snage, krece se. dobar je.
Fata zasluzila
Krokko pa on trci i radi presing na golmana s pola centra a neradi presing na igracu koji je pored njega... Uradi tri sprinta i onda imas dojam da samo trci
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
gdje je u Sarajevu ta cijena dizela
E sad ide spektakl
E moj Mijatovicu,što sam glasao za SDP glasao sam,imaš mahanje od moje porodice i mene
Giga,Halkicu,Sivac,Maricu pomagajte ko Boga vas molim,Vicooooook ide bruka
Mislim da ti se niko nece prijaviti za tu pomocnu policiju, imam raje u policiji koja idu iduce godine u penziju, ljudi kazu nikad se policija nije ovoliko srozala kao u tvom mandatu i sa platom i ostalim sredstvima
Ma vi ste donji,samo vam niko nije javio
pobjedi dvije za redom i idu naslovi kao da je poharao Evropu
šta odmah dramite, izmjestit ce se stubovi,e vijesti u p.m
Mudro zboriš Brko, odbrana tanka, Demirovic truba, ako nas iko bude kostao prolaza to ce biti njegovi ziceri koje fula.