to je primjer civilizovanog deustva, a ne ko kod nas...
Ne bi bio Japanac nema tih para ............. oni stanuju u stanovima od 8 kvadrata, ne seksaju se, ne slusaju narodnjake, bulje po citav dan u mobilne, zeljni najesti se mesa. To su roboti.
Ne bi bio J. nema tih para ............. oni stanuju u stanovima od 8 kvadrata, ne seksaju se, ne slusaju narodnjake, bulje po citav dan u mobilne, zeljni najesti se mesa. To su roboti.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (33)