Nigdje veze, meni je ovo strašno i tragično. šta sad treba sa egipatskih piramida ili koloseuma gledati utakmice i tako uništavati antičke starine da bi on pogledao nekakvu utakmicu? Umjesto da se čuva za nauku, arheologiju, ljubitelje starine i buduće generacije, treba skakati po i onako već ruševnoj ali preživjeloj starini kao da se nema gdje drugo gledati. Stavi veliki ekran i gledaj na nekom fudbalskom stadionu, a ne ovo raditi.
Sva sreća i drago mi je da su izgubili pa da ne divljaju i urlaju po ovom arheološkom biseru.
Doslovno koriste za ono cemu je amfiteatar namjenjen. Gledaju predstavu. Manje-vise isto kao i prije 2000 godina.
Prikaži sve komentare (6)