Sa ovom fizičkom spremom, neuigranim akcijama, i čekanjem da se utakmica riješi sama od sebe bez ikakve taktike, ova situacija u grupi ne znači ništa. Jedino muška igra, igra na pobjedu, da sami odlučujemo o sebi, može donijeti nešto, pa bio to i poraz i ispadanje barem će biti časno sa koristi za buduće utakmice.
Mislis kao Brazil protiv Maroka sinoc ili Šwicarska protiv Qatrea. Daj budite ljudi ! Da sve izgbe do kraje , naši su dobri su , volim te Bosno i Hercegovino !