Iskreno sinoć sam se radovao što Švica nije dobilamisleći valjda iz neke euforije da nam to ide u prilog. Sad pijem kafu i sleglo se sve, ovaj remi nam ne ide u prilog nikako. Nema vise nerijesenih Barba, dobro je Brko upozorio (jos na vrijeme) treba koju utakmicu i pobijediti a ne slaviti bod, upravo zbog ovakvih iznenađenja, nije dobro ljudi moji
Baš tako. Ovaj rezultat je uradio da smo svi na početku a utakmica manje.
Kako ne ide u prilog prijatelju, gledajte stvari iz njihovih perspektiva ne nasih.Švica da je dobila prvu utakmicu, protiv nas im je utakmica za prolaz ,znaci imaju 6 bodova nakon dva kola,vjerovatno bi odmarali neke igrace trece kolo, Kanada ,realno je ocekivati da dobiju Katar i nakon dva meca imaju umaju 4 boda, mi u zadnje kolo u tij varijanti ulazimo s bodom i zamisli MORAMO DOBITI KATAR i tu prica zavrsava
Prikaži sve komentare (189)