Sad ne treba pretjerivati, ono Kina bitna, ma daj.Prije 20 gidina mnoge firme, poznati brendovi prebacili su proizvdnju u Kinu pa je tako pogurali.Sacekaj koju godinu sad prelaze u Indiju pa vidjecete gdje je Kina.
Pa Kina sad ima svoje brendove koji se više prodaju nego ti brendovi, imaju svoje mobitele Huawei, Xaomi i Onplus svaki drugi mobitel koji se proda je njihov vlastiti, a I automobili BYD , MG i cherry su među 15 najprodavanijih marki u Svijetu i najbrže rastu, to su ti samo dva primjera, nikad Indija neće biti kao Kina ni blizu
Indija nije za stolom, ona je na meniju. G7 neće novu Kinu, i ova jedna je previše. G7 su skup država koje se povremeno sastaju i smišljaju kako efikasnije isisavati resurse ostatka svijeta.