Mi, ako budemo treći i prođemo, idemo na Njemačku ili SAD/Tursku. Oni će najvjerovatnije biti prvi u svojim grupama. I tu će nam biti kraj, znajući kako smo prošli protiv Njemačke u posljednjoj utakmici, kako su SAD sinoć razmontirale Paragvaj, i kako dobru i potentnu reprezentaciju ima Turska. Zato je sinoć bilo važno pobijediti i sjećat ćemo se Demirovićevog promašaja, naravno ako uspijemo pobijediti i Katar uopšte!
Ko ce ga znat protiv koga ce mo igrat, mozda zavrsimo i na drugom mjestu tako sto izvucemo bod od Svicaraca
Prikaži sve komentare (66)