fbUser1615204318
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
08.03.2021.
Komentari
1666
User Data
ID: 155084
Komentari korisnika
Problem kod Izraela je taj sto vise ne kriju da su za Putina dok lazu svijet da su za demokratiju
To stoji, ali barem su Demokrati protiv fasista, Republikanci su doslovno zglajzali u desnicarenju da danas masu zastavama sa kukastim krizevima i konfederacije zajedno
Problem kod Izraela je taj sto vise ne kriju da su za Putina dok lazu svijet da su za demokratiju
Ko ce ga znat protiv koga ce mo igrat, mozda zavrsimo i na drugom mjestu tako sto izvucemo bod od Svicaraca
Vidjet ces kad Svicarcima izvucemo bod
Ono u Brazilu sto se desilo je kao da su sami igraci i navijaci se cudili kako smo zavrsili na Svjetsko. Ovo danas sto se gleda je reprezentacija u kojoj je unesen kult reprezentacije gdje je Svjetsko samo jos jedna prolazna faza za testiranje igraca
Protiv Svice niko ni ne racuna na pobjedu, sto se tice Kanadjana, imaju igraca koji igraju iskljucivo po Engleskom Premiershipu, tako da ovaj bod i jest bitan za prolazak dalje
Mogla je biti i pobjeda ali se i Kanadjanima posrecio gol iz skolskih udzbenika... ali sta je tu je, bitno je da su momci drzali rezultat
Sta se posrecilo ljudi imali 15 kornera vise i bar 5 vise 100% sansi...vi iz jedne prilike uvalili gol i posle samo jednu priliku imali preko Demirovica....lode igrate realno,da nije Jove Srbina slabo bi to bilo lol.
Pitanje je kada nisu bili u koaliciji
I kod Kanadjana postoji SDA, aferim Kanadjani, aferim
Morao je to izjavit jer inace bi mu iz Brisela zavrnuli pipu