U drugom kolu realno Švica i Canada pobjeđuju, a u trećem međusobni remi i obje prolaze. GO Switzerland,GO Canada.
Svicarska nas ne moze dobiti. Kanada ima fizikalce koji nam ne odgovaraju, svicarcima fali taj segment. Dobijamo svicarsku 2-0.
Idiote idu prve tri
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (156)