Hajmo malo prizemljenja, nismo Francuska, ako uđemo u drugi krug - puna kapa. Vasilj i Kolašinac nas spasili. Odbrana bolji dio. Jovo dao gol - dovoljno od njega. Demirović ništa, Asmir ništa i nema ni snagu ni brzinu. Sve u svemu, trenutno imamo igrače kakve imamo i nemamo boljih. U drugom poluvremenu smo pali fizički. Dobro smo prošli.
Prikaži sve komentare (89)