Mogla je biti i pobjeda ali se i Kanadjanima posrecio gol iz skolskih udzbenika... ali sta je tu je, bitno je da su momci drzali rezultat
Sta se posrecilo ljudi imali 15 kornera vise i bar 5 vise 100% sansi...vi iz jedne prilike uvalili gol i posle samo jednu priliku imali preko Demirovica....lode igrate realno,da nije Jove Srbina slabo bi to bilo lol.
Prikaži sve komentare (500)