Tačno mi ogadili nogomet od te pretjerane euforije i priče o reprezentaciji,još i mješanjem politike i drugih stvari u sport,većina ih ne zna naborajati 5 igrača,a kao oni navijaju,prave spektakl od neke utakmice.Kao velike patriote,vole BiH,vrhunac patriotizma im mahanje zastavama.Nemam volje ni da gledam utakmicu zbog toga.