Tačno mi ogadili nogomet od te pretjerane euforije i priče o reprezentaciji,još i mješanjem politike i drugih stvari u sport,većina ih ne zna naborajati 5 igrača,a kao oni navijaju,prave spektakl od neke utakmice.Kao velike patriote,vole BiH,vrhunac patriotizma im mahanje zastavama.Nemam volje ni da gledam utakmicu zbog toga.
mi necemo moci spavat sto ti nemas volje da gledaš eto
Prikaži sve komentare (3)