Pa ne znam, gledam evo 2 dana videa u kojima navodno 30 hiljada naših, Toronto plovo-žut itd...Kako gledam stadion iz zraka sve je skoro crveno, što njihovi navijači, što prazne crvene stolice.
nije bilo realno da bude naših 30k na stadionu od 45k, još protiv domaćina. Biće nas oko 10k sto je opet dobra brojka. Protiv Švicarske i Katara ide 30ak hiljada.
Trošak odlaska tamo uz smještaj i ostale troškove prelazi 10 milja. Tako da je to prepadanje lokalnog pučanstva invazijom Bosanaca bila glupost. Ili samo mobilizacija domaćih navijača.
90% nasih ljudi u Americi i Kanadi radi nize i srednje poslove. Sa tim placama treba poplacat sve obaveze, stedit za obrazovanje djece, poslat nesto para ovamo. Tesko ce ostat i za ovako skupe karte i smjestaj.
Paša, BiH sljedeću utakmicu igra protiv Švice u Inglvudu u Kaliforniji, a proziv Katara u Sietlu, tako da više neće igrati na ovom stadionu u Kanadi...
Nisu razlog bili transparenti... nego pojedinci fanaticosa!!! Znaci svi koji su uzeli karte imali su BROJ SVOG SJEDISTA!!!! Roditelji koji su dosli sa djecom nisu mogli pristupiti na svoje sjediste jer je to bila njihova "zona" pa su ih tjerali da sjedaju na mjesta gdje su oni uzeli sjediste koja su bila daleko gore na vrhu tribina! Jel se to zove organizacija?! Jesu li to Fanaticosi?!