Pa ne znam, gledam evo 2 dana videa u kojima navodno 30 hiljada naših, Toronto plovo-žut itd...Kako gledam stadion iz zraka sve je skoro crveno, što njihovi navijači, što prazne crvene stolice.
Ja dobro si
nije bilo realno da bude naših 30k na stadionu od 45k, još protiv domaćina. Biće nas oko 10k sto je opet dobra brojka. Protiv Švicarske i Katara ide 30ak hiljada.
PRIKAŽI ODGOVORE (9)
Prikaži sve komentare (88)