Izgleda da je kroz neko vrijeme zbog nekih razloga se osjecao odbaceno od BiH.Tako se i ja osjecam a i mnogi ljudi koji zive izvan BiH jer ih je situacija natjerala a ne nekakva licna zelja. Ko je skontao skontace a ko nije ne mora.
pa ti pobjegao, to sto se osjecas odbaceno ko ti je kriv, sam ti.
Prikaži sve komentare (149)