NejednakaMuda
Spol
Ženski
Boja avatara
40AFEE
Banovan
Ne
Registrovan
13.04.2019.
Komentari
2222
User Data
ID: 130804
Komentari korisnika
Svaka im cast na istrajnosti
Izgleda da je kroz neko vrijeme zbog nekih razloga se osjecao odbaceno od BiH.Tako se i ja osjecam a i mnogi ljudi koji zive izvan BiH jer ih je situacija natjerala a ne nekakva licna zelja. Ko je skontao skontace a ko nije ne mora.
Piramide i prelijeoe plaze plaza u u suez canal na tom dijelu koliko sam cuo ali drzava od preko 100 miliona stanovnika koja je jos i 3 zemlja svijeta je ocekivano da se te stvari desavaju.
Odradi glavne utakmice kako treba i nema problema. Svakako si vec napravio uspjeh i sretno dalje.
Ovog ce Dodik zabiljezit
U potpunosti NETACNO.Ko god suradjuje sa Dodikom izbacit ga napolje i zasto je on tu postavljen osim nekog politickog razloga jer drugi ne postoji.Namjestanje tekmi, peodaja imovine, savjetovanje kod Dodika itd.Ovaj novac ko zna gdje ce zavrsit ili ce samo dio bit iskoristen a ostatak u dzepove.
Ne govori nista unaprijed.Niko nije vejrovao da ce proc baraz i zato treba jezik za zube i ne nadat se puno.
Tamo ti je lakse otic nego u Ameriku zbog procedura.
O odlasku tamo mogu samo da razmisljaju ljudi koji imaju svoja preduzeca, povisoke plate i dijaspora a za prosjecnu zaradu obicnog covjeka u BiH avion, smjestaj, karte, trosak na osnovne potrebe je previsok.Svakako neka potreba da se voli ova drzava se kod mnogih ljudi davno ugasila.
A ima nas i po amerikama svakako :D
Porazni kapitalizam je od sporta napravio bankomat, znači treba mi 10 hiljada eura da idem gledati utakmice uživo
Ma kakag vico zeljkovic. Covjek je Dodikov igrac i treba ga izbacit sto prije.Ovo nije njegv uspijeh nego uspijeh Barbareza i nejgovog strucnog tima.Ovaj covjek je neprijatelj drzave dokazano.