makar nesto! bravo
Kakav klizeći.. bravo!
Svaka čast ovo je baš komšijski dobar gest. Da li je iko pročitao članak "Zahvaljujemo se generalnom direktoru Telekoma Srbije Vladimiru Lučiću i toj kompaniji na ustupanju prava za prijenos ..."
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Prikaži sve komentare (208)