Rumenige je jedan od najvecih parazita u drzavi zajedno sa Halidom Gencom ali i Sefikom Dzaferovicem, koji nista ne rade nego samo u prazno palamude.. Ovaj se vazda kiti tuđim perjem. Mene je stid, dok ova komunjara stida nema. Izjave poput ovih "Puni smo optimizma, Sram vas bilo, Bosnu ima ko da brani (k'o da je on branio), itd. prilice samo njemu i njegovoj naivnoj publici koji ama bas nista nije uradio punih 30 godina za ovu drzavu osim sto ju je parazitizirao
Prikaži sve komentare (175)