Profesor bi trebalo da bude onaj koji je od nicega napravio carstvo, poput Dzambica i Corluke. Takvi ljudi bi trebalo da se zovu doktorima nauka,prof.ekonomije. A ne ljudi koji citav zivot predaju studentima i sve znaju a zive na drzavnim jaslama...
E pa vidis, zbog takvog razmisljanja smo tu gdje jesmo. Nauka je nauka, biznis je biznis. Jedno od drugog rrebaju imati uzajamne koristi. I bivsa juga je tako to postavila cak i prije amerike. Al sad, svak hoce da je sve cim ima para. A jos gore mnogi takve dizu u nebesa i za njih su tobejarabi. Plus jedino gori od tih su "profesori" po ovim privatnim fakultetima, mahom politicari koji su koristeci polozaj doktorirali i sad ko fol naucnici.