Onaj ko je nekada davno uopšte osmislio hidžab kao recimo zaštitu žene u društvu, mada mi više liči na neku vrstu skrivanja muškarca i njegovih kompleksa, sigurno nije ni pomišljao da će žena sa hidžabom obavljati neku javnu funkciju gdje će pored svega drugog biti od presudne važnosti i otvorena komunikacija sa sagovornikom bez skrivanja lica. Treba biti objektivan pa priznati da je sudbina žena sa hidžabom bila isključivo vezana za kuću i djecu.
Vidi se da ne znaš šta je hidžab! Hidžab nije isto što i nikab - poduči se malo
Hidžab sine ne skriva lice, nikab skriva lice. Diskutuješ o nečemu o čemu uopšte nemaš pojma. Knjigu u ruke.
Prikaži sve komentare (65)