gooUseer123452345
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
E9A326
E9A326
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
24.12.2022.
24.12.2022.
Komentari
2284
2284
User Data
ID: 180049
ID: 180049
Komentari korisnika
gooUseer123452345
prije 2 dana
Moje skromno mišljenje je da je ključna ipak bila izražena razlika u snazi i kondiciji grača. Vidjelo se da našim igračima nedostaje zraka. U duelima su se znali odbijati od protivnika kao da su od gume. Cijela utakmica je izgledala veoma čudno. Pitam se samo šta bi sa našima bilo da su igrali proriv domaćina u Meksiku na 2.200 nadmorske visine.
gooUser1732867103
prije 2 dana
Bilo bi 7 komada eto šta bi bilo...protiv svake ozbiljnije ekipe će tako biti...Kanadjani su malo šeprtljavi ali protiv Švice nek nam je Bog na pomoći..nikad mi neće biti jasno kako nas je Barba odveo na SP...čovjek zaista pojma nema
gooUseer123452345
prije 2 dana
Samo smo prvih desetak minuta imali snage igrati. Dalje bez vezanih pasova, bez igre na krilima, slabiji u duelima, nesigurni u odbrani. Ova Kanada će definitivno osvojiti ovu grupu. Stvarno djeluju snažno. Naša utakmica sa Švicarskom će definitivno sve rješiti. A Švicarci su veoma jaki. Pokazali su to u kvalifikacijama a i na prošlom prvenstvu.
gooUseer123452345
prije 4 dana
Onaj ko je nekada davno uopšte osmislio hidžab kao recimo zaštitu žene u društvu, mada mi više liči na neku vrstu skrivanja muškarca i njegovih kompleksa, sigurno nije ni pomišljao da će žena sa hidžabom obavljati neku javnu funkciju gdje će pored svega drugog biti od presudne važnosti i otvorena komunikacija sa sagovornikom bez skrivanja lica. Treba biti objektivan pa priznati da je sudbina žena sa hidžabom bila isključivo vezana za kuću i djecu.
g11748503681183
prije 4 dana
Vidi se da ne znaš šta je hidžab! Hidžab nije isto što i nikab - poduči se malo
gooUseer123452345
prije 6 dana
Mi smo inače sposobni odlučivati. Evo ovde u svom i na svom odlučujemo pa smo napravili sebi ambijent da ti dođe da bježiš što dalje. Tako da, bolje neko drugi da odlučuje a mi da šutimo i radimo.
gooUseer123452345
prije 6 dana
Što me ovaj SDA Zahiragićev MEGA podsjeća na onaj MAGA. Nema niko ništa protiv toga što vi iz SDA želite "dobre odnose" sa HDZ. Problem je u tome što vam je to bilo "najjače oružje" protiv trojke dok ste u opoziciji. Pa vi evo i prije izbora dogovarate tu koaliciju sa HDZ i ko zna šta ste im sve obećali da vas ponovo priznaju za svoje cvijeće. Vrlo dobro nam je poznato šta ste nam tom saradnjom i do sada "dobroga" donijeli.
gooUseer123452345
prije 6 dana
Znamo mi Bošnjaci šta za nas znači kad Izetbegović sa Hrvatima veže zastavu. Vjerovatno ubrzo neki novi pogrom. Nama Bošnjacima treba realna politika koja nikoga ne isključuje. Treba nama Zagreb, ali možda još i više Beograd. Treba nama pored Brisela, možda još i više Ankara, Moskva i Peking. Tako jedan drugi Izetbegović je 91. vezao džamijsku zelenu zastavu sa hrvatskom šahovnicom.
gooUseer123452345
prije 6 dana
Samo da taj islamski dio svijeta ima iole mudre i dobronamjerne političare, odavno bi postojala jedna IU, sa jedinstvenim tržištem, jednom valutom, jedinstvenom politikom, iz koje ne bi bilo potrebe migrirati u EU u koju definitivno nisu dobro došli, a bit će i sve gore.
duhbezsjekire
prije 6 dana
podjela covjecanstva na osnovu stvaranja nekakvih unija na osnovu religija nije dobra ideja , covjecanstvo treba da se prožima i da usvaja napredne ideje a ne da se zatvara u religijske torove
nonick123
prije 6 dana
ne mozes se zvati mudrim i dobronamjernim i onda dovesti zio-usa da te brane, a oni hoce da te okupiraju, cak to i ne kriju. dakle ova garnitura prvo mora da odgovara za izdaju da bi se uspostavio red. tek onda moze dalje
Vintzu
prije 6 dana
@345: Mislim da govoris sa iskustvom covjeka iz Evrope. Nisam 100% siguran, ali arapi ne poznaju nikakva ogranicena trzista. Mislim da si oduvjek mogo trgovati gdje i skom si htjeo, to im je kultura. Isto tako ti ljudi ne poznaju poreze, ili nisu prije poznavali. Tek su skoro uveli nekih 5%, pa kad sam tamo bio, taksista mi se izbinjavo zbog poreza i pokusavo mi da objasni sta su porezi itd...
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
gooUseer123452345
prije 6 dana
Zaista pravi potez. Svaka čast! Kako živim na Dobrinji mnogo puta sam svjedočio lutanju stranaca natovarenih koferima po aerodromskom naselju, u potrazi za trolejbuskom stanicom na Dobrinji. Ili obrnuto, nakon napuštanja trolejbusa kod Mercatora, potraga za uskim puteljcima i prolazima do Aerodroma. Umjesto da se već odavno odmah kod Aerodroma imala tramvajska ili trolejbuska stanica koje jedino mogu obezbjediti dovoljno čestu vezu sa centrom grada.
gooUseer123452345
prije 1 sedmicu
Ko zna šta je prava istina a šta je samo neka vrsta propagande. Rezultat na terenu je evidentno nastavljanje sukoba svim sredstvima. Gorivo je i dalje preskupo kao roba. Skupe i drugi proizvodi. Obična svjetina u sve goroj situaciji. Pojedinci sve bogatiji. Naročito trgovci naftom. Desničari u doba kriza dolaze na svoje. A zna se i šta novo oni donose. Ratove, bijedu, stradanje. Sve dobro isplanirano.
Akontacija
prije 1 sedmicu
Bravo za komentar
gooUseer123452345
prije 1 sedmicu
Aerodrom je slabo uvezan javnim saobraćajem, a taksisti to zloupotrebljavaju previsokim cijenama. Pod hitno tramvajska pruga do aerodroma. Do tada uvesti jednu trolejbusku stanicu kod aerodroma (novim trolejbusima nije potrebno električno napajanje na tako kratkim distancama kao što je Dobrinja - Aerodrom).
Jass
prije 1 sedmicu
Ovog 5.maja se vracao iz Istambula, sjeo u autobus koji vozi sve do Carsije i staje bas na svakoj stanici. Karta 5 KM. Autobus Centrotransov i nije bio nesta extra pun, stajaliste na kraju parkinga!
gooUser1721370128
prije 1 sedmicu
nema potrebe samo treba elektricni bus jedan i da vozi direkt aerodrom -zeljeznicka stanica bez stajanja. I da ta karta vrijedi 75 minuta i moze se koristiti za Gras. pa neka se od zeljeznicke snalaze imeju ili taxi ili pjesice ili Gras