najbogatiji, a najmanje daju i kad daju svi moraju objaviti...a to neka kap u moru. Ćorluka i Violeta su jedina istinski drupštveno odgovorna kompanija. Nemaju nikoga na minimalcu, najmanja plata 2000 unazad godinama i niko o tome ne piše, a ovi se obogatili na minimalcima i sad će zatvoriti pola sata ranije i daj im zlatnog ljiljana i spomenik.