Baklavice prvo za naivne Glasače, pa onda idu Vinjetice početna cijena je 50 KM, a kasnije ćemo vidjeti koliko će sve skupa koštati, poslije Izbora u oktobru 2026 god. SDP - Nastavljamo Odgovorno :))
Treba uvesti vinjete u citavom gradu. I onda imas 2h besplatno ako nisi na svojoj opstini a dalje placaj. Mi u centru ne mozemo parkirati od raje koja dolazi raditi ili jesti cevape u carsiju. Prodjes nedjeljom ili bilo kojim nerarnim danom i vidis realnu situaciju, mjesta za parkirat na sve strane.
To je zato sto i stanari odu negdje. Ja sam svake subote u gradu i ne mozes naci mjesto ni na parkinzima za 4 km. Konkretno bbi garaza je luna. Dakle uvodjenje dodatnih garaza u n. Sarajevo ili jos mjesta, a pkacanje nece rijesiti guzvu. Nismo mi Centar
Prikaži sve komentare (79)