Vinjete su korak u pravom smjeru. Ko nije u stanju platiti 4 marke mjesecno a da ima auto? Ovim ce se rijesiti problem dolazaka sa strane, onih koji dolaze da rade i parkiraju, malih dilera koji imaju u steku po pet auta na javnim parkinzima. Vinjetu mogu dobiti oni koji du na adresi i auto je registrovaano na njihovo ime. Svaka cast da se nesto radi jer ovo sad je neodrzivo stanje.
sama kaze da ima 30000 auta i 7000 mjesta. Sta ako vlasnici svih tih auta pozele kupiti vinjetu? Gdje ce parkirati? Ovo je jedan od gIupIjih prijedloga svih vremena
sama kaze da ima 30000 auta i 7000 mjesta. Sta ako vlasnici svih tih auta pozele kupiti vinjetu? Gdje ce parkirati?
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (79)