Bila je privilegija imati Kindžeta i Papeta u svome gradu. To mogu razumjeti samo oni koji su poslije tekme s Koševa išli pravo u Skenderiju gledati košarku
Nažalost pao mi je Pape u očima kad je zvao Sven Sušića na SP do tada sam mislio da radi sve pošteno.
@SabriDzemilAkin haj je njake, on je bio selektor on je birao...najveca greska mu je bila sto je pristao da povede Ibrcica, taj je i unistio atmosferu u ekipi
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (64)