Bila je privilegija imati Kindžeta i Papeta u svome gradu. To mogu razumjeti samo oni koji su poslije tekme s Koševa išli pravo u Skenderiju gledati košarku
@SabriDzemilAkin haj je njake, on je bio selektor on je birao...najveca greska mu je bila sto je pristao da povede Ibrcica, taj je i unistio atmosferu u ekipi