Raduju se ovi sto ne mogu priustiti par dostava, lmao. Ako nemas kesha jaro, ne narucuj. Kupi 4 kifle i prikolji argetu onu dublju. To je taj mizerni nacin zivota 99% klixovaca.
Jedino mi malo drago bude radi pojedinih klosa od dostavljaca
Tačno po bahatom stilu znaš ko stoji iza ovih riječi - dječak od 24g koji ima sve osim stida i još jedne stvari.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (172)