Sve dok postoji Geno Dejton i GERS SDA mora biti u koaliciji sa strankom koja ima hr ??? i sr ??? prefiks. ali ne smije davati ustupke "U" komponenti niti "Č".
Mislite na povratak u "zlatno doba" 92-95?
Prikaži sve komentare (114)