Ta zastava je službeno i zakonsko obilježje hrvatskog naroda u BiH.Ta zastava se neprekidno koristi od 1990-te do danas kao nacionalni simbol Hrvata u BiH. Što je tu sporno?
Nije to zastava hrvatsko naroda hajmo jednu zastavu srbije i Bisne u Hrvatskoj pa da kazemo to je zastava srba i bošnjaka a da 500 hijada srba progonjeni iz Hrvatake uz poloc Bošnjaka a danas noz u ledja zabijate
bas mi te zao, ali tvoj neko sigurno jeste iz tvog naslova. nadji istrazivanje odakle poticu po DNK istrazi narodi na balkanu. ali pisemo nebuloze, volim ja i jedne i druge i trece.
Dobro bosanske zastave, to je zemlja koja je naša i u kojoj živimo, ali zašto hrvatske. Ja osobno ću navijati za Hrvatsku u svim njenim utakmicama, osim ako bude igrala protiv BiH. kao što bih navijao i za ostale zemlje ex Yu da učestvuju.