U Klixu ne razlikuju zastavu Hrvatske i tzv. Herceg Fosne.
To je zastava Hrvatskog naroda u BiH, isto kao što vi bijelu smatrate svojom.
Ta zastava je službeno i zakonsko obilježje hrvatskog naroda u BiH.Ta zastava se neprekidno koristi od 1990-te do danas kao nacionalni simbol Hrvata u BiH. Što je tu sporno?
PRIKAŽI ODGOVORE (11)
Prikaži sve komentare (164)