Sta pljujete po Mirzi,ima 100x gorih od njega pa cutite..sta je Covic uradio,gdje su Srbi napravili centralu pa Neretva jedva tece,kolike su sume unakazili pa napravili gradove.
Neda bosnjo, svome zbog zavisti. Zato i propadamo. Svi drugi mogu graditi samo tvoj ne moze.
Prikaži sve komentare (51)