Stani, zar ne pregovara tvoj šef baš sad sa HDZ-om o normalizaciji odnosa i koaliciji? U prošloj koaliciji ste im pomogli da uspostave televiziju herceg Bosne, šta li ćete im sad podariti da vas vrate na vlast?
I to vise mjeseci kako tvrdi Covic.
ko o cemu SDA o koaliciji sa HDZ, eto mi zaboravili da ste bili vlast 20 godina.
PRIKAŽI ODGOVORE (10)
Prikaži sve komentare (97)