Stani, zar ne pregovara tvoj šef baš sad sa HDZ-om o normalizaciji odnosa i koaliciji? U prošloj koaliciji ste im pomogli da uspostave televiziju herceg Bosne, šta li ćete im sad podariti da vas vrate na vlast?
Nerealno je porediti stanje i situaciju u drzavi u vrijeme kada je SDA pravila koalicije sa HDZ-om i kada to radi Trojka. Razlike su vidljive tako da pises nesto bez osnova.
Sta je uradila Trojanski? Predali sve nase pozicije dusmanima, plus nikad vise zaposlenih Srba i Hrvata na drzavnim jaslama, a nikad manje Bosnjaka, za vrijeme njihove vladavine Dodik nikad jaci, skinute mu sankcije, pristali na suspendovanje Ustava i nove Smitove izmjene u korist HDZ-a, drzava u rasulu, zaduzili nas preko grla i za njih je Novalic ekspert bez premca
Sta je uradila Trojanski? Predali sve nase pozicije anamonima, plus nikad vise zaposlenih Srba i Hrvata na drzavnim jaslama, a nikad manje Bosnjaka, za vrijeme njihove vladavine Dodik nikad jaci, skinute mu sankcije, pristali na suspendovanje Ustava i nove Smitove izmjene u korist HDZ-a, drzava u rasulu, zaduzili nas preko grla i za njih je Novalic ekspert bez premca
predali OSA-u anamonima, tako da smo preplavljeni sigurnosno-obavjestanim agencijama iz susjedstva i ugrozen nam je mir, ugrozen je opstanak Bosnjak unistavaju namjensku industriju koja je cvjetala, unistili zeljezaru i koksaru, bhtelecom i elektroprivreda BiH biljeze nikad gore rezultate, uveli neradnu nedjelju koja koristi Gers-u, prijeti nam predaja aerodroma, federalne pare daju opcinama s hrvatskom vecinom, dok bosnjacke trpe
Zahiragic je bio ironican, ko god je gledao emisiju vidio je to. Pogledajte i sami. Plus, trojkaski botovi ovo koriste da bi mu naudili, bas kao Raspudic i klika na HRT-u. Na toj TV su iskoristili i laz Marfija da je Bakir htio podijeliti Bosnu. I gurali. Zato su libančići-kato furali pricu da je Raspudic necim poenirao. Ustvari to je laz
Zahiragic je bio ironican, ko god je gledao emisiju vidio je to. Pogledajte i sami. Plus, trojkasi ovo koriste da bi mu naudili, bas kao Raspudic i klika na HRT-u. Na toj TV su iskoristili i laz Marfija da je Bakir htio podijeliti Bosnu. I gurali. Zato su libančići-kato furali pricu da je Raspudic necim poenirao. Ustvari to je laz
Nikad veca nesigurnost i nikad slabija i drzava i bosnjacka pozicija otkako je trojka na vlasti. Uzalud botovanje, u oktobru opozicija, u novembru optuznice, u decembru pritvor.