Znamo mi Bošnjaci šta za nas znači kad Izetbegović sa Hrvatima veže zastavu. Vjerovatno ubrzo neki novi pogrom. Nama Bošnjacima treba realna politika koja nikoga ne isključuje. Treba nama Zagreb, ali možda još i više Beograd. Treba nama pored Brisela, možda još i više Ankara, Moskva i Peking. Tako jedan drugi Izetbegović je 91. vezao džamijsku zelenu zastavu sa hrvatskom šahovnicom.
Prikaži sve komentare (158)