covjek kao najmanja cestica drzave drustva u Bosni je povodljiv, lalovjeran, nepismen, tvrdoglav, pa mogu reci i pokvaren. Zato nam je i vlast takva. Vlast, politicare biramo mi izmedju sebe. Nisu dosli iz Mongolije ili Venecuele. Ni komsije nisu puno odmakle da se razumijemo
prijatelju sa ovakvim uređenjem ni Švica ne bi bolje izgledala ... napraviš baru od čiste vode i čudiš se što se razvijaju bakterije ...
Gdje ćeš to sve u lice - eto ti minusa. U ovoj zemlji ogledala nisu popularna.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (68)