Nema veze sa ovim, ali Sarajevo je ipak veliki grad i trebaju svi da znaju. Semir Efendić je krenuo istim stopama kao Kasumović, Imamović I Kukić. Pokusava da napravi drzavu unutar Sarajeva tako sto je napravio klan od par ljudi koji su lojalni samo njemu. Opcina Novi Grad je vlasnistvo drzave BiH I svaki pokusaj da se to promjeni, zavrsit ce kobno po onoga koji to pokusava kao sto je bilo kroz citavu historiju.
Jer Semire Efendicu, moja familija su ovdje starosjedioci 70 godina na tlu ove općine I veće su sanse da ti ucinis hidzru za Gorazde nego ja.
Najgore je sto se najgore ponasaju prema onima koji su im bili svo vrijeme najbolji!
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Prikaži sve komentare (66)