Nema veze sa ovim, ali Sarajevo je ipak veliki grad i trebaju svi da znaju. Semir Efendić je krenuo istim stopama kao Kasumović, Imamović I Kukić. Pokusava da napravi drzavu unutar Sarajeva tako sto je napravio klan od par ljudi koji su lojalni samo njemu. Opcina Novi Grad je vlasnistvo drzave BiH I svaki pokusaj da se to promjeni, zavrsit ce kobno po onoga koji to pokusava kao sto je bilo kroz citavu historiju.
Teslax - Jesam jesam starosjedilac sam ovdje isto kao sto je Efendic u Gorazdu starosjedioc. A sto se tice ovog objasnjenja sto neki traze. Efendic i njegovi ljudi se ponasaju po principu da te gotive dok im valjas. A dok im ne valjas, oni ti pocnu okretati glavu kao da se nikad niste susreli...