Mali Agic ce se radovati ako mu dido dobije otkaz jer ce se vis igrati s njim. A dido bi odlaskom usrecio mnoge, to bi vratilo mir i postovanje u bh fudbalu. Imao bi dido i vremena da poprica sa kcerkom i zetom oko svojih u najmanju ruku nacional...ckih pokl..a.